Kvalitní a čerstvá pražená káva

Pezzetti Steelexpress 6

Dostupnost: Skladem

699,00 Kč
Kávu Pezzetti Steelexpress 6 je možné zakoupit v množství násobků 1.

Rychlý přehled

Nerezová moka konvice PEZZETTI STEELEXPRESS od italské firmy Pezzetti, vhodná i pro indukční varné desky.Do tohoto skvostu se hodí jedině čerstvě pražená káva :-)

Pezzetti Steelexpress 6

Více pohledů

Detaily

Moka konvice PEZZETTI STEELEXPRESS v nerezovém provedení od italské firmy Pezzetti. 
Vařit kávu v moka konvici je rituál, který si velmi brzy oblíbíte a zamilujete :-)

Potřebujete k tomu pouze kvalitní zrnkovou kávu, správně nastavený mlýnek a originální moka konvici. PEZZETTI je tradiční italská značka moka kávovarů již od roku 1948 a patří mezi vedoucí italské producenty moka konviček s dlouhou historií. 
Moka konvice PEZZETTI STEELEXPRESS 6, nerezové tělo , plastové úchyty vhodné pro vařiče: plynový, elektrický, sklokeramický, kvalitní italská výroba objem 300ml pro přípravu až 6 šálků kávy 
Ruční kávovar Pezzetti Vám připraví pravou italskou kávu výrazné chuti i vůně a zaručuje dokonalý požitek z každého šálku Vaši oblíbené kávy. 

PŘÍPRAVA: Kvalitní a čerstvě namletou kávou (nejlépe z ručního mlýnku - střední hrubost mletí) naplňte prostřední díl konvičky - filtr. Filtr naplňte vždy po okraj, popř. pod rysku. Kávu zarovnejte, ale nepěchujte. Dejte pozor, aby káva nezůstala na okrajích filtru, bránila by pak správnému utažení závitu. 
Do spodní části moka konvice nalijte čerstvou vodu max. pod pojistný ventil. 
Pevně sešroubujte oba díly konvičky. Pozor na netěsnosti. Postavte konvičku na vařič. Po několika minutách varu na mírném ohni začne voda probublávat přes kávový filtr a v horní nádobce se začne měnit v lahodnou kávu bez sedimentu. Jak poznat, že je hotovo? Naučte se konvičku poslouchat. Když pára začne procházet kávou, vydává syčivý zvuk.
Po přebublání páry přes filtr ztlumte oheň a dále nevařte!  Hotovo :-)
Kávu nyní můžete nalévat do šálků a vychtunat tak čerstvou kávu kdykoliv a kdekoliv si jen vzpomenete.

Dobrou chuť!