Kvalitní a čerstvá pražená káva

Pezzetti Luxepress 3

Dostupnost: Skladem

459,00 Kč
Kávu Pezzetti Luxepress 3 je možné zakoupit v množství násobků 1.

Rychlý přehled

Kvalitní kávovar LUXEXPRESS v klasické barvě od italské firmy Pezzetti.

Pezzetti Luxepress 3

Více pohledů

Detaily

Moka konvice PEZZETTI LUXEXPRESS v klasické barvě od italské firmy Pezzetti.
Vařit kávu v moka konvici je rituál který si oblíbíte :-) 
Káva má specifickou chuť a její příprava není nijak složitá. Potřebujete k tomu pouze kvalitní zrnkovou kávu, správně nastavený mlýnek a originální moka konvici. PEZZETTI je tradiční italská značka moka kávovarů již od roku 1948 a patří mezi vedoucí italské producenty moka konviček s dlouhou historií.
Moka konvice PEZZETTI LUXEXPRESS 3, hliníkové tělo , plastové úchyty vhodné pro vařiče: plynový, elektrický, sklokeramický, kvalitní italská výroba objem 150ml pro přípravu až 3 šálků kávy
Ruční kávovar Pezzetti Vám připraví pravou italskou kávu výrazné chuti i vůně a zaručuje dokonalý požitek z každého šálku Vaši oblíbené kávy. PŘÍPRAVA: Kvalitní a čerstvě namletou kávou (nejlépe z ručního mlýnku - střední hrubost mletí) naplňte prostřední díl konvičky - filtr. Filtr naplňte vždy po okraj, popř. po rysku. Kávu zarovnejte, ale nepěchujte. Dejte pozor, aby káva nezůstala na okrajích filtru, bránila by pak správnému utažení závitu.
Do spodní části moka konvice nalijte čerstvou vodu max. pod pojistný ventil. Pevně sešroubujte oba díly konvičky. Pozor na netěsnosti. Postavte konvičku na vařič. Po několika minutách varu na mírném ohni začne voda probublávat přes kávový filtr a v horní nádobce se začne měnit v lahodnou kávu bez sedimentu. Jak poznat, že je hotovo? Naučte se konvičku poslouchat. Když pára začne procházet kávou, vydává syčivý zvuk.
Po přebublání páry přes filtr ztlumte oheň a dále nevařte. Hotovo. Kávu nyní můžete nalévat do šálků a vychtunat tak čerstvou kávu kdekoli si jen vzpomenete.