Kvalitní a čerstvá pražená káva

Grindripper – jedinečný ruční mlýnek na kávu a překapávač

Dostupnost: Skladem

1 180,00 Kč
Kávu Grindripper – jedinečný ruční mlýnek na kávu a překapávač je možné zakoupit v množství násobků 1.

Rychlý přehled

Grindripper – jedinečný ruční mlýnek na kávu a překapávač

Grindripper – jedinečný ruční mlýnek na kávu a překapávač

Více pohledů

Detaily

Grindripper je malý přenosný ruční mlýnek na kávu s keramickými mlecími kameny a překapávač (dripper) v jednom.
Mlýnek na kávu s překapávačem spolu tvoří kompaktní zařízení pro přípravu překapávané kávy z čerstvě namleté kávy.

Vlastnosti a přednosti ručního mlýnku na kávu Grindripper

 Moderní a ergonomický design

Ruční mlýnek na kávu Grindripper je navržen s velkou pečlivostí a klade maximální důraz na pohodlné a bezpečné používání. Ergonomii celého systému pocítíte již při prvním uchopení mlýnku.

Jednoduše přenosný

Díky svým opravdu malým rozměrům a nízké hmotnosti je náš ruční mlýnek na kávu ideální volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní čerstvou kávu všude – i na těch nejodlehlejších místech. Součástí příslušenství je jednak praktické cestovní pouzdro na mlýnek a příslušenství, ale také nezbytný zásobník na zrnkovou kávu, jehož vrchní část slouží zároveň jako odkládací místo pro odložení překapávače po dokončení extrakce kávy.

Keramické mlecí kameny – základní předpoklad pro správné mletí kávy

Jádrem ručního mlýnku na kávu je kvalitní kuželový mlecí mechanismus s keramickými mlecími kameny, které eliminují nežádoucí zahřívání kávy při jejím mletí. Keramické mlecí kameny rovněž zaručují vysokou kvalitu a přesnost mletí kávy. Variabilitu nastavení hrubosti mletí zajišťuje otočná matice na spodní straně mlecího mechanismu mlýnku na kávu.

Jednoduchá údržba

Ruční mlýnek na kávu Grindripper je snadno v několika málo krocích rozebíratelný, takže jeho údržba a čištění je naprosto jednoduchá. Veškeré části opláchnete pod tekoucí vodou, keramické mlecí kameny mlýnku očistíte malým kartáčkem od zbytků mleté kávy. Překapávač kávy (dripper) je možné bez problému vložit do myčky.

Zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

Dripper je vyroben z vysoce odolného plastu – Tritan (BPA free), který dělá z ručního mlýnku na kávu Grindripper100% bezpečný, zdravotně nezávadný  výrobek. Při procesu zahřívání a vaření nevylučuje žádné environmentální hormony a jiné škodlivé látky, které mohou způsobit zdravotní potíže.

Ruční mlýnek na kávu Grindripper je ekologicky šetrný výrobek. Při výrobě mlýnku byly odstraněny nebo upraveny veškeré procesní postupy výroby tak, že při jeho produkci vzniká pouze minimální množství oxidu uhličitého.

Technické parametry ručního mlýnku na kávu Grindripper

Rozměry: 85 mm (šířka – průměr), 160 mm (výška)
Hmotnost: 220 gramů
Použité materiály: Tritan (BPA free), PP, keramika, ocel.