Kvalitní a čerstvá pražená káva

Zrnková káva Costa Rica Tarazzu 1kg

Dostupnost: Skladem

460,00 Kč
Kávu Zrnková káva Costa Rica Tarazzu 1kg je možné zakoupit v množství násobků 1.

Rychlý přehled

Káva špičkové kvality z kopcovitých plantáží s hedvábnou bohatou chutí nejvyšší jemnosti.

Čerstvě pražená káva Costa Rica Tarazzu

Detaily

Káva z Kostariky dosahuje díky přísnému dohledu vynikající kvality. Costa Rica Tarazzu považují Kostaričané za nejlepší kávu na světě - při svém tvrzení se pak opírají o její velejemnou a unikátní chuť a exkluzivní aroma. Kostarika se stala díky své úrodné a propustné půdě vulkanického původu prvním středoamerickým státem, kde se začalo pěstování kávy dařit ve velkém. Největší plantáže jsou situovány na Centrální planinu nedaleko San José, krásné metropole a hlavního města Kostariky.

V nadmořských výškách kolem 1500 m pěstují Kostaričané výhradně Arabiku a ačkoliv je hornatý povrch Kostariky spojován s četnými problémy, stále je to právě tato kopcovitá země, jejíž bohatství je právě v pěstování kvalitní kávy plné chuti.

Káva Costa Rica Tarazzu má velejemnou, bohatou až hedvábnou chuť. Je příjemně kyselá s robustním vzhledem. Na rozvojovou zemi až nečekaná vzdělanost, krásná hudba a umění kostarických plantážníků ... to vše je reflektování i pěstování kávy samotné. Špatnou kostarickou kávu nekoupíte, leda by nebyla čerstvá a to se Vám v našem obchodě stát nemůže.

Další informace

Chuť Káva má jemnou, hedvábnou a přitom bohatou, jemně kyselou chuť s robustním vzhledem.
Oblast původu Jižní Amerika